Про компанію CCI

ТОВ «CCI» є однією з провідних незалежних компаній, яка пропонує найпрофесійніші та передові послуги у сфері проведення інспекцій різної спрямованості, визначення кількості та якості різної продукції. Діяльність нашої компанії спрямована на задоволення вимог Замовників, на постійне підвищення якості послуг, що дозволяє залишатися постійним лідером та гідним конкурентом у своєму ринковому сегменті.

Запорука успішної діяльності та високих результатів у роботі ССІ – це бажання враховувати та розуміти вимоги та ступінь задоволеності зацікавлених сторін.

ТОВ «CCI» має багатий досвід у галузі визначення якості та кількості бурого та кам’яного вугілля, антрациту, паливних брикетів, коксу та інших вуглецевих матеріалів, графіту, залізних, марганцевих, титанових, хромових та інших видів руд, агломератів, окатків, феросплавів, глин та каолінів, різних карбонатних порід, вапняку, флюориту та ін.; матеріалів для цементної промисловості, твердого біопалива на території промислових підприємств, морських та річкових портів України.

Ім’я компанії добре відоме не тільки в країнах СНД, а й у Східній та Західній Європі.

Головний капітал ТОВ «CCI» – висококваліфіковані співробітники з багаторічним досвідом роботи, які хочуть і вміють працювати, що постійно підвищують свій професіоналізм, що є запорукою успіху компанії та гарантією високої якості послуг.

Компанія динамічно розвивається, має репутацію компетентного, надійного та незалежного партнера, бере участь у впровадженні в Україні нових методик випробування сировини, є розробником нових засобів пробовідбору, пробопідготовчого та лабораторного обладнання.

У 2013 році ТОВ “ССІ” увійшла до групи компаній Cotecna Inspection S.A, www.cotecna.com.

Компанія Cotecna є однією з провідних світових незалежних інспекційних компаній з головним офісом у м. Женева, Швейцарія. Заснована в 1974 році і на даний момент налічує близько 100 філій по всьому світу зі штатом понад 4000 співробітників.

Компанія Cotecna є провідною у світі організацією, що надає широкий спектр інспекційних послуг, послуг у сфері комерційних інспекцій, торговельного фінансування та урядових інспекцій.

Міжнародний сертифікат, що видається компанією Cotecna, є гарантією якості та надійності результатів інспекції та визнається найбільшими страховими, фінансовими та торговими компаніями у всьому світі.

Компанія Cotecna є членами таких міжнародних компаній:

  • IFIA– Міжнародна асоціація інспектуючих агенцій;
  • FOSFАФедерація асоціацій з торгівлі оліями, насінням та жирами;
  • GAFTA– Міжнародна асоціація торгівлі зерном та кормами;
  • SAL– Лондонська цукрова асоціація;
  • ASTM– Американська компанія, що спеціалізується на перевірці відповідності стандартам;
  • “Transparency International” (TI) – організація громадянського суспільства щодо боротьби з корупцією.

В Україні COTECNA розпочала свою діяльність у 2003 році, відкривши компанію «Котекна Україна Лімітед» з головним офісом у м. Одеса та власною лабораторією (м. Одеса та м. Миколаїв).