Новини

ТОВ “ССІ” спільно з Cotecna Inspection Poland sp. z o.o відкрили нове відділення в Польщі.

Тепер скористатися нашими послугами можна як в Польщі, так і в інших європейських країнах. Компанія Cotecna Inspection Poland sp. z o.o як і ТОВ “ССІ” входить до групи компаній COTECNA.

Така співпраця дозволяє розширити перелік послуг, що надаються.

 

В Польщі ми знаходимося за адресою: Żelazna 17d, офіс 18а, 40-851 Katowice, Польша.

Свою роботу ми завжди проводимо відповідно до вимог розробленої системи менеджменту, яка відповідає вимогам нормативних документів ISO 9001, EN ISO/IEC 17020, EN ISO/IEC 17025

Польське відділення компанії визнано і акредитовано провідними міжнародними організаціями

Участь ССІ у Науково-Технічній Конференції Доменників, червень 2019 р.

У червні 2019 р. “CCI” взяла участь у 28-ій Науково-Технічній Конференції Доменників України з доповіддю на тему: “Металургійні властивості залізорудної продукції”.

2002 року наші фахівці вже брали участь в аналогічній конференції доменників, у Ялті. Тема доповіді полягала у необхідності визначення металургійних властивостей коксу доменного за показниками CRI-CSR. “CCI” були першими в Україні, хто придбав установку “CRI-CSR Test” та розпочав її успішну експлуатацію. Через 17 років цей аналіз став основним показником якості коксу для доменників України.

Проте, аналогічні за своєю суттю випробування, що характеризують металургійні властивості ЗРС, не застосовуються доменниками України до сьогодні.

Continue reading

Роз’яснення щодо дії міждержавних стандартів в Україні

Мінекономрозвитку нагадує, що з 1 січня 2019 року переважна більшість міждержавних стандартів (ГОСТ), розроблених до 1992 року, втратили чинність в Україні.

Необхідність припинення дії на території України ГОСТ визначена Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. Відповідно до неї, у 2015 році ДП «Укрніуц», яке виконує функції Національного органу стандартизації, було видано відповідні накази про відміну ГОСТ із втратою чинності протягом 2016-2018 років та з повною відмовою від них, починаючи з 1 січня 2019 року.

Протягом 2016-2018 років до Національного органу стандартизації надходили пропозиції щодо продовження термінів дії деяких ГОСТ. В результаті було прийнято низку наказів про поновлення дії ГОСТ на строк до 01.01.2020, 01.01.2021, 01.01.2022. Зокрема, це стандарти:

  • на заміну яких проводиться чи передбачається розробка проектів національних стандартів;
  • посилання на які є у нормативно-правових актах;
  • що застосовуються у різних сферах діяльності;
  • щодо єдиної системи конструкторської документації;

Вони розроблені на основі міжнародних стандартів, версії яких актуальні, і які відповідно до пункту 2 розділу VI» Заключні та перехідні положення»  закону застосовуються як національні стандарти.

Оскільки, продовження дії ГОСТ в Україні після 2022 року неможливе, Мінекономрозвитку та Національний орган стандартизації наполегливо рекомендують усім зацікавленим сторонам, які у своїй роботі використовують ГОСТ, скористатися рекомендаціями Мінекономрозвитку та ДП «УкрНДНЦ», та знайти альтернативу використанню ГОСТ, які фактично є регуляторними актами вже неіснуючої держави та суперечать нововведенням, запровадженим у сфері технічного регулювання України та зобов’язанням України щодо реформування сфери технічної стандартизації передбаченими Угодою СОТ та Угодою про асоціацію з ЄС.

У той же час, за необхідності розробки національного стандарту на заміну відповідному ГОСТу будь-яка зацікавлена ​​сторона (органи влади, асоціації виробників, підприємства, громадські організації тощо) може виступити замовником розробки такого стандарту відповідно до Закону України «Про стандартизацію».

Роз’яснення Мінекономрозвитку з питань застосування стандартів, у тому числі у зв’язку зі скасуванням у 2015 році міждержавних стандартів (ГОСТ):  http://csm.kiev.ua/images/stories/2019/document/rozyasnennia_minekonomrozvitku.pdf

Роз’яснення Національного органу стандартизації ДП “УкрНДНЦ” з питань застосування стандартів, у тому числі у зв’язку зі скасуванням у 2015 році міждержавних стандартів (ГОСТ): http://csm.kiev.ua/images/stories/2019/document/rozyasnennia_ukrndnc.pdf

Міжлабораторні порівняльні випробування

Компанія ТОВ «ССI» у своїй діяльності ставить у пріоритет отримання достовірних, відтворюваних та об’єктивних результатів під час проведення інспекцій та випробувань.

З цією метою, а також для можливості оцінити діяльність лабораторії, порівняти результати випробувань з іншими лабораторіями, виявити проблеми у своїй діяльності, а також для виконання вимог ДСТУ ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» стала ініціатором проведення міжлабораторних порівняльних випробувань у ІІІ-ІV кварталах 2018 р. твердого мінерального палива, графіту, металургійних шлаків, марганцевих руд.

Учасниками таких випробувань стали провідні гірничодобувні, металургійні та коксохімічні підприємства України.

Випробувальна лабораторія ТОВ «ССІ» завжди відкрита для нових пропозицій та готова як ініціювати, так і брати участь у подібних випробуваннях.

Ми завжди відкриті для співпраці.

Наші цілі визначають успіх, якого ми збираємося досягти.

 

Лабораторія ТОВ «ССІ»

Захист протоколів та сертифікатів

Шановні партнери!

Повідомляємо Вам, що з метою захисту Ваших прав та інтересів для видачі протоколів та сертифікатів нами було розроблено фірмовий бланк з голограмою та індивідуальним номером та іншими ступенями захисту, який реєструється у «Реєстрі виданих протоколів та сертифікатів».

Якщо у Вас є сумніви щодо справжності даних документів або Ви бажаєте перевірити достовірність інформації, напишіть нам на офіційну адресу електронної пошти cci-kr@cci.ua

Ми цінуємо Вашу довіру та будемо Вам вдячні за інформування про подібні факти.

 

Заздалегідь дякуємо

Розширення спектра послуг

Раді повідомити, що ТОВ «ССI» продовжує розширювати спектр своїх послуг. У 2017 році ми реалізували цілий комплекс лабораторних випробувань щодо визначення металургійних властивостей залізорудних окатків, який включає:

  • визначення відновлюваності залізняку за індексом швидкості відновлення згідно з ДСТУ ISO 4695;
  • визначення індексу вільного набухання окатків залізорудних для доменного сировини згідно з ДСТУ ISO 4698;
  • визначення відновлюваності за індексом кінцевого ступеня відновлення згідно з ДСТУ ISO 7215;
  • динамічні випробування на руйнування під час відновлення при низьких температурах згідно з ДСТУ ISO 13930;
  • визначення відносної здатності до відновлення згідно з ISO 7992.

 

Зараз ведеться велика робота з вивчення можливих факторів, які впливають на металургійні властивості окатків, у тому числі на механічну міцність окатків.

Проведення Семінару-практикуму

13.07.2017 на базі Випробувальної лабораторії ТОВ «Сучасна Сертифікація та Інспекція «ССI» спільно з компанією «Спектран» було проведено семінар-практикум, темою якого була «Практична реалізація процедур елементного аналізу промислових матеріалів відповідно до європейських норм». (ФОТО)

У першому блоці семінару було розглянуто загальні поняття про рентгенофлуоресцентний аналіз, можливості даного виду аналізу та спектрометрів Rigaku для елементного аналізу. Крім того, докладно було представлено структуру, способи підготовки проб, необхідне обладнання та вимоги наступних стандартів ISO:

  • ISO 9516-1 Iron ores — Determination of various elements by X-ray fluorescence spectrometry/ Руди залізні. Визначення різних елементів рентгенофлуоресцентним методом;
  • ISO 12677 Chemical analysis of refractory products by X-ray fluorescence (XRF) – Fused cast-bead method/ Вогнетриви. Хімічний аналіз рентгенофлуоресцентним методом із використанням плавлено-литих дисків;
  • ISO 2958-2 ISO Cement – Test methods – Part 2: Chemical analysis by X-ray fluorescence/ Цемент. Методи випробувань. Хімічний аналіз із застосуванням рентгенівської флуоресценції;
  • ISO/DIS 13605 Solid mineral fuels — Major and minor elements in coal ash and coke ash — Wavelength dispersive x-ray fluorescence spectrometric method/ Паливо тверде мінеральне (вугілля). Визначення макро- та мікроелементів у золі методом ренгенофлуоресцентної спектрометрії.

Особливу увагу було приділено реалізації даних методів у лабораторії ТОВ «ССI» з повною оцінкою точності, правильності та прецизійності методів та результатів вимірів.

Учасники семінару надали свої зразки і в другій частині семінару мали можливість на практиці побачити та спробувати самостійно провести підготовку проб методом сплавлення з флюсом та провести їх аналіз на рентгенівському спектрометрі.

Хочемо щиро подякувати за участь у семінарі всіх наших гостей та сподіваємось, що наші зустрічі стануть доброю традицією.