Лабораторні послуги

Випробувальна лабораторія ТОВ «CCI» виконує випробування наступної продукції:

  1. Паливо тверде мінеральне, вугілля буре лігніт, кам’яне, антрацит, горючі сланці, брикети та подібні види твердого палива, отримані з кам’яного вугілля, антрациту, лігніту. Торф.
  2. Кокс та напівкокс з кам’яного вугілля, кокс пековий, інші вуглецеві матеріали, термоантрацит. графіт.
  3. Тверде біопаливо, пелети з тирси, лушпиння соняшника, гречки, рису тощо, а також сировини для їх виготовлення.
  4. Залізні, марганцеві, титанові, хромові та інші види руд, агломерати, окатки, феросплави.
  5. Глина та каолін, глинистий сланець, матеріали карбідкремнієві, вогнетривка сировина.
  6. Вапно, вапняк, доломіт, магнезит, інші карбонатні породи.
  7. Цемент, клінкер, сировина для виробництва цементу та бетону, щебінь та гравій з гірських порід. Шлаки та інші продукти металургійної промисловості.

Усі роботи проводяться відповідно до вимог українських та міжнародних нормативних документів на продукцію, на підготовку проб та наступних випробувань (ГОСТ, ДСТУ, ISO, ASTM, EN та ін.).

Випробувальну лабораторію ТОВ «Сучасна Сертифікація та Інспекція «ССI» акредитовано Національним агентством з акредитації України (Атестат акредитації № 2H880 від 28 грудня 2017 р.) відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025.

Лабораторія ССI є як постійним учасником міжлабораторних порівняльних випробувань, а й виступає як ініціатор таких робіт. Ми завжди готові до нових пропозицій.

Співробітники лабораторії готові запропонувати виконання широкого спектру випробувань як традиційними методами «мокрої хімії», так і інструментальними методами.

Персонал лабораторії завжди готовий до експериментів та спільних експериментальних, науково-дослідних проектів.

На рахунку у компанії не один реалізований спільний проект із найбільшими підприємствами України металургійного, коксохімічного та гірничодобувного дивізіону.

Керівництво та персонал випробувальної лабораторії постійно стежать за міжнародними розробками та досягненнями в галузі якісного аналізу, інноваційними розробками, новим обладнанням та використовують їх у своїй діяльності.

 

За додатковою інформацією Ви можете звертатися за телефонами:

Тел. моб.: +38 067 931 18 93
+38 095 301 88 08
Viber: +38 095 301 88 08
Whatsapp: +38 095 301 88 08