Про лабораторію

Випробувальну лабораторію ТОВ «Сучасна Сертифікація та Інспекція «ССI» акредитовано Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог EN ISO/IEC 17025.

Співробітники лабораторії готові запропонувати виконання широкого спектру випробувань як традиційними методами «мокрої хімії», так і інструментальними методами.

Персонал лабораторії завжди готовий до експериментів та спільних експериментальних, науково-дослідних проектів.

Відповідно до міжнародних стандартів найдієвішим інструментом перевірки компетентності лабораторії є участь у міжлабораторних порівняннях результатів.

Протягом усієї своєї діяльності лабораторія постійно бере участь у різних раундах професійного тестування в рамках різноманітних програм, у тому числі міжнародних. За результатами раундів ми постійно підтверджуємо високий рівень компетентності. Це свідчить про готовність завжди підтвердити якість випробувань.

Компанія ТОВ «ССI» у своїй діяльності ставить у пріоритет отримання достовірних, відтворюваних та об'єктивних результатів під час проведення інспекцій та випробувань.

Лабораторія ТОВ «ССI» готова розглянути будь-які Ваші пропозиції щодо проведення міжлабораторних порівняльних випробувань.

Керівництво та персонал випробувальної лабораторії постійно стежать за міжнародними розробками та досягненнями в галузі якісного аналізу, інноваційними розробками, новим обладнанням та використовують їх у своїй діяльності.

Усі роботи проводяться відповідно до вимог українських та міжнародних нормативних документів на продукцію, на підготовку проб та наступних випробувань (ГОСТ, ДСТУ, ISO, ASTM, EN та ін.).

 

Випробувальна лабораторія ТОВ «Сучасна Сертифікація та Інспекція «ССІ» виконує випробування наступної продукції:

  1. Паливо тверде мінеральне, вугілля буре лігніт, кам'яне, антрацит, горючі сланці, брикети та подібні види твердого палива, отримані з кам'яного вугілля, антрациту, лігніту. Торф.
  2. Кокс та напівкокс з кам'яного вугілля, кокс пековий, інші вуглецеві матеріали, термоантрацит. графіт.
  3. Тверде біопаливо, пелети з тирси, лушпиння соняшника, гречки, рису тощо, а також сировини для їх виготовлення;
  4. Залізні, марганцеві, титанові, хромові та інші види руд, агломерати, окатки, феросплави.
  5. Глина та каолін, глинистий сланець, матеріали карбідкремнієві, вогнетривка сировина;
  6. Вапно, вапняк, доломіт, магнезит, інші карбонатні породи;

Цемент, клінкер, сировина для виробництва цементу та бетону, щебінь та гравій з гірських порід. Шлаки та інші продукти металургійної промисловості

За додатковою інформацією Ви можете звертатися за телефонами:

 

Тел. моб.: +38 067 931 18 93
+38 095 301 88 08
Viber: +38 095 301 88 08
Whatsapp: +38 095 301 88 08